אודות אתר אלבומים

Ataralbums הינו אתר הסחר של קבוצת 'אתר' תעשיות פלסטיק בע"מ, החברה המובילה בארץ לאלבומי התמונות החל מ-1981 . החברה הוקמה לפני 39 שנים ועד היום מספקת מוצרים איכותיים לצד מוניטין איכות ושירות גבוה.
חברתנו מתקדמת באופן מתמיד עם רוח התקופה אל העולם הדיגיטלי וכך ב-2007 הוקם אתר פיק בו מאז ועד היום יוצרים ומעצבים אלבומים דיגיטליים ברמה הכי גבוהה שיש.
כהמשך לאתר פיק זיהינו את צורכי הלקוחות והקמנו ב2018 את אתר אלבומים המשרת את קהל לקוחותינו ואת הצרכן הפרטי ונותן מענה למוצרים נוספים ונלווים להם הוא זקוק והכל תחת קורת גג אחת.
אתר אלבומים מתמחה במכירת אלבומים לסוגיהם ומוצרי תקשורת, מחשוב וצילום איכותיים לכלל הציבור ובפרט לצלמים ולחברות.

אנו מזמינים אותך להינות מהאתר שלנו לרכוש ממוצריו ו/או ולהפיק אלבומים ייחודים בעצמך… צוות אתר אלבומים יעמוד לרשותך בכל שאלה או בקשה בכל ימות השבוע.

איך הכל התחיל...

חברת אתר הוקמה לפני כ-39 שנים ע"י יהושוע דמצ'נסקי. יהושוע בעברו היה מנהל שיווק ומכירות ארצי בחברה למוצרי הצלה. עם הניסיון הרב שרכש הקים את אתר תעשיות פלסטיק ובמהלך השנים החברה התפתחה והובילה את שוק האלבומים בארץ ובאירופה.

החברה התמחתה בעיצוב, ייצור והרכבה של רכיבי אלבומים, בשירותי מעבדה לבדיקות איכות מוצרים, ייבוא ושיווק מכונות מקצועיות ובהפקת אלבומים מעוצבים ודיגיטליים באיכות הכי גבוה.

לאורך השנים החברה הרחיבה פעילותה גם ברחבי אירופה וזכתה מאז ועד היום להצלחה ולמוניטין גבוה במיוחד.

38 שנים של אמינות ושירות.

אנו באתר אלבומים נהנים ומחוייבים להמשיך ולספק ללקוחות חדשים וותיקים מוצרים איכותיים, חדשניים ומתקדמים ביחד עם השירות והיחס ברמה הכי גבוהה שיש.

ניתן לרכוש דרך האתר וניתן להגיע ולרכוש במקום.

ניתן להתעדכן בניוזלטר שלנו. עוד לא נרשמתם? להרשמה >>

כתובתינו במיקום נוח להגיע אליו: הסתת 5 חולון.
לפרטי דרכי הגעה ליחצו כאן >>

שעות פעילות ומענה טלפוני: א-ה 9-16